درباره دکتر شادیان


دکتر مهناز شادیان در سال 1370 خورشیدی با رتبه ممتاز وارد دانشگاه پزشکی شد و در طول هفت سال دوران پزشکی عمومی همواره شاگرد اول بود ؛ در سال 1379 در رشته تخصصی زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شد و پس از آن موفق به اخذ بورد تخصصی ناسیونال در رشته زنان شد .
 

پس از گذراندن دوره طرح تخصصی ، در چندین بیمارستان دولتی و خصوصی مشهد به خدمت رسانی به بیماران مشغول گردید و هم اکنون با تجربه تر و کارامدتر در خدمت بیماران محترم در بیمارستان بنت الهدی ، سینا ، جوادالائمه و مهرگان می باشد .  

خدماتی همچون زایمان طبیعی،،انجام زایمان بیدرد با روشهای مختلف ، ، سزارین ، انجام IUI و کلیه اعمال جراحی زنان از جمله جراحی های ترمیمی ، زیبایی ناحیه تناسلی ، برداشتن فیبروم و برداشتن رحم و ... توسط ایشان انجام می شود .

درباره دکتر شادیان

دکتر مهناز شادیان در سال 1383 از دانشگاه مشهد با رتبه اول فارغ التحصیل گردید و پس از ان موفق به اخذ بورد تخصصی زنان همان دانشگاه شد . دکتر شادیان هم اکنون در شهر مشهد به عنوان جراح و متخصص زنان و زایمان در چندین بیمارستان دولتی ، خصوصی و خیریه مشغول فعالیت های درمانی می باشند.

خدمات مطب

لابیاپلاستی،هودکتومی،تنگ کردن واژن ،رفع موهای زاید با پیشرفته ترین دستگاه ها،روشن سازی واژن ،جوانسازی واژن ،حجم دهی واژن ،رفع اسکار و استریا و کربوکسی تراپی ،مزوتراپی، کرایوتراپی، IUD گذاری، پاپ اسمیر